Κατόπιν ζήτησης
Property 66071 photo 1
Property 66071 photo 2
Property 66071 photo 3
Property 66071 photo 4
Property 66071 photo 5
Property 66071 photo 6
Property 66071 photo 7
Property 66071 photo 8
Property 66071 photo 9
Property 66071 photo 10
Property 66071 photo 11
Property 66071 photo 12
Property 66071 photo 13
Property 66071 photo 14
Property 66071 photo 15
Property 66071 photo 16
Property 66071 photo 17
Property 66071 photo 18
Property 66071 photo 19
Property 66071 photo 20
Property 66071 photo 21
Property 66071 photo 22
Property 66071 photo 23
Property 66071 photo 24

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2010
  • Αριθμός δωματίων: 2
  • Τυπος θέρμανσης: ηλεκτρικό
  • Κατασκευή: Παλαιά κατασκευή/Υπό κατασκευή
  • Απόσταση από θάλασσα: 350 μ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • Πρόσβαση
  • Διπλά τζάμια
  • Παραθεριστικο ακίνητο
  • Golden Visa

Περιγραφή

Πωλείται συγκρότημα έκτασης 517 τ.μ στην Αττική. Το συγκρότημα αποτελείται από ένα επίπεδο. συγκρότημα έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει πανοραμική θέα στην πόλη, στο δάσος.Διαθέτει έπιπλα, κλιματιστικό, θέση στάθμευσης, κήπο, γκαζόν, θέρμανση, συναγερμό.

Συγκρότημα 9 Ανεξάρτητων Διαμερισμάτων – Αίγινα

Διατίθεται προς πώληση ένα ιδιαίτερα ελκυστικό οικιστικό συγκρότημα αποτελούμενο από 9 ανεξάρτητα ισόγεια διαμερίσματα στην καρδιά της Αίγινα, σε μικρή απόσταση με τα πόδια από την παραλία και τη ζωντανή τοπική αγορά.

Το συγκρότημα κατασκευάστηκε αρχικά το 2010 και ανακαινίστηκε πλήρως το 2025, συνδυάζοντας αρμονικά την παραδοσιακή νησιωτική αρχιτεκτονική με σύγχρονες ανέσεις και υψηλή αισθητική, δημιουργώντας ένα ζεστό, λειτουργικό και φιλόξενο περιβάλλον.

🏡 🔹 Αρχιτεκτονική & Χώροι

Κάθε κατοικία έχει σχεδιαστεί με προσοχή στη λεπτομέρεια, αποτυπώνοντας τη μοναδική γοητεία της Αίγινας και του νησιωτικού τοπίου.

Το συγκρότημα συνδυάζει:

• Παραδοσιακή νησιωτική αρχιτεκτονική

• Σύγχρονες κατασκευαστικές προδιαγραφές

• Φωτεινούς και ευάερους χώρους

• Φυσικά υλικά και ήπιες χρωματικές παλέτες

• Αίσθηση ηρεμίας, χαλάρωσης και ιδιωτικότητας

Το μπλε της θάλασσας και το πράσινο της φύσης δημιουργούν ένα μοναδικό ειδυλλιακό περιβάλλον, ιδανικό για ποιοτική διαβίωση και ξεκούραση.

⚙️ 🔹 Χαρακτηριστικά & Εξοπλισμός

Όλες οι κατοικίες είναι:

• Πλήρως επιπλωμένες

• Πλήρως εξοπλισμένες με ηλεκτρικές συσκευές

• Έτοιμες προς άμεση χρήση ή τουριστική εκμετάλλευση

• Κατασκευασμένες με γνώμονα την ποιότητα και την άρτια διαβίωση

Επιπλέον διαθέτουν:

• Κλιματισμό

• Πόρτα ασφαλείας

• Κουφώματα αλουμινίου

• Διπλά τζάμια

• Άριστη κατασκευαστική ποιότητα

🚗 🔹 Επιπλέον Παροχές

• Αποκλειστική θέση στάθμευσης για κάθε κατοικία

• Εύκολη πρόσβαση

• Ιδανικό περιβάλλον για μόνιμη ή εποχική κατοίκηση

📍 🔹 Τοποθεσία

• 40 λεπτά από την Αθήνα και το λιμάνι του Πειραιά

• 10 λεπτά από την πόλη και το λιμάνι της Αίγινας

• 15 λεπτά από τον ιστορικό Ναό της Αφαίας

• 5 λεπτά με το αυτοκίνητο από την παραλία Μαραθώνα

• 5 λεπτά από σούπερ μάρκετ

• 9 λεπτά από την πλησιέστερη τράπεζα

• 5 λεπτά από εστιατόρια, καφέ και μπαρ

🎯 🔹 Ιδανικό για

• Τουριστική επένδυση υψηλών αποδόσεων

• Boutique holiday residences

• Εξοχική κατοικία

• Μόνιμη διαμονή σε νησιωτικό περιβάλλον

• Επένδυση με άμεση εκμετάλλευση

Πληροί όλες τις προϋποθέσεις για το πρόγραμμα Golden Visa

Ένα μοναδικό συγκρότημα κατοικιών που συνδυάζει την αυθεντική ομορφιά της Αίγινας, τη σύγχρονη άνεση και την υψηλή επενδυτική προοπτική, σε μία από τις πιο όμορφες και προσβάσιμες νησιωτικές τοποθεσίες κοντά στην Αθήνα.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Διαμερισματα

  • Ι-1 - 55τμ
  • Ι-2 - 55τμ
  • Ι-3 - 46τμ
  • Ι-4 - 48τμ
  • Ι-5 - 47τμ
  • Ι-6 - 42τμ
  • Ι-7 - 73τμ
  • Ι-8 - 67τμ
  • Ι-9 - 80τμ

Παρόμοια ακίνητα

Επένδυση Πωλείται
1 100 000 € 1 000 000 € 625 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 8651
  • Εμβαδόν 1600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15000 m
Πωλείται
600 000 € 1200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 22039
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5 m
Πωλείται
1 250 000 € 1923 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31357
  • Εμβαδόν 650 m²
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 66071
  • Εμβαδόν 517 m²
  • Αριθμός δωματίων 2

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο