340 000 €
5763 €/m²
Property 66025 photo 1
Property 66025 photo 2
Property 66025 photo 3
Property 66025 photo 4
Property 66025 photo 5
Property 66025 photo 6
Property 66025 photo 7
Property 66025 photo 8
Property 66025 photo 9
Property 66025 photo 10
Property 66025 photo 11
Property 66025 photo 12
Property 66025 photo 13
Property 66025 photo 14
Property 66025 photo 15

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2025
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Τυπος θέρμανσης: ηλεκτρικό
  • Ενεργειακή κλάση: Α
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 490 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 16 χλμ

Περιγραφή

Προς Πώληση - Νεόδμητο Bungalow - Η Νέα σας Παραθαλάσσια Κατοικία στις Γούβες, Κρήτη, Ελλάδα.

Η νεόδμητη Η1 κατοικία 2 υπνοδωματίων, 2 μπάνιων, 59,43τ.μ. + ThermoFacade Εξωτερική Θερμομόνωση Συνολικά 62τ.μ., η οποία κατασκευάστηκε τέλη 2025, είναι πραγματικά φτιαγμένη τόσο για να δέχεστε καλεσμένους όσο και για την καθημερινή σας διαβίωση, με άπλετο χώρο σε ένα ζωντανό και οικογενειακό περιβάλλον.

Απολαύστε ανοιχτή κάτοψη, ψηλά ταβάνια και μια λειτουργική κουζίνα.

Πιο συγκεκριμένα, βρίσκεται σε συγκρότημα κατοικιών με 8 bungalows συνολικά! Είναι κτισμένη εντός ιδιωτικού οικοπέδου 321,33τ.μ. Μια ζωντανή και οικογενειακή γειτονιά, σε απόσταση περιπάτου από τις αμμώδεις παραλίες, το πάρκο νερού και όλες τις παροχές! Η κατοικία είναι άμεσα διαθέσιμη για παράδοση.

Διαρρύθμιση Κατοικίας:

Δύο υπνοδωμάτια όπου το καθένα διαθέτει το δικό του μπάνιο με ντουζιέρα και ένας ενιαίος χώρος που αποτελείται από κουζίνα, τραπεζαρία και καθιστικό. Η κουζίνα είναι η καρδιά αυτής της κατοικίας και ρέει φυσικά προς τον κήπο, προσφέροντας τον τέλειο τρόπο ζωής εσωτερικού/εξωτερικού χώρου.

Τεχνικές Προδιαγραφές:

-Πλήρως Επιπλωμένο και Εξοπλισμένο

-Κλιματιστικά ψύξης και θέρμανσης

-Ηλιακοί Συλλέκτες για ζεστό νερό

-Φωτοβολταϊκά για ηλεκτρική ενέργεια

-Κουφώματα Αλουμινίου με Διπλά Τζάμια και Σήτες

-Εξοπλισμός BBQ

-Ιδιωτική πισίνα

-Υδρομασάζ στην πισίνα

-Κάμερες

-Σύστημα αλατοχλωρίωσης πισίνας

-Αποθηκευτικός χώρος

-Εγκαταστάσεις πλυντηρίου

-Πιστοποιητικό Ενεργειακής Απόδοσης A+ (διασφαλίζοντας χαμηλό λειτουργικό κόστος)

-Ανεξάρτητες ηλεκτρομηχανολογικές εγκαταστάσεις (ρεύμα, νερό κ.λπ.)

Διαθέτει επίσης πλήρως διαμορφωμένο εξωτερικό χώρο, με ιδιωτική πισίνα, ιδιωτικό parking για 2 αυτοκίνητα και πλούσια φύτευση.

Τοποθεσία:

Ευρισκόμενο στο γραφικό παραθαλάσσιο χωριό των Γουβών, σε μια ζωντανή και οικογενειακή περιοχή, το ακίνητο προσφέρει μια ιδανική επιλογή κατοικίας. Με προνομιακή τοποθεσία, μόλις 490 μέτρα από τις αμμώδεις παραλίες και τις απαραίτητες παροχές, σε κοντινή απόσταση από το πάρκο νερού (water leisure area) της περιοχής, 15 χλμ. από το Διεθνές Αεροδρόμιο Ηρακλείου και 10 χλμ. από τον πολυσύχναστο τουριστικό προορισμό της Χερσονήσου, αυτή η ανάπτυξη προσφέρει τόσο άνετη διαβίωση όσο και άμεση πρόσβαση σε ψυχαγωγία και υπηρεσίες.

Αξίζει ιδιαίτερης σημασίας ότι το ακίνητο βρίσκεται στρατηγικά κοντά στην πρώην αμερικανική στρατιωτική βάση στις Γούρνες, όπου η REDS ΑΕ υλοποιεί μια σειρά μεταμορφωτικών επενδύσεων συνολικού ύψους άνω των 210 εκατομμυρίων ευρώ. Η πρωτοβουλία αυτή περιλαμβάνει ξενοδοχεία, συνεδριακές εγκαταστάσεις, κατοικίες, καζίνο και εμπορικά κέντρα, ενισχύοντας περαιτέρω την ελκυστικότητα της περιοχής.

Παρόμοια ακίνητα

Προτεινόμενo Πωλείται
499 000 € 3615 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61603
  • Εμβαδόν 138 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Αποκλειστικός Πωλείται
389 000 € 4862 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62749
  • Εμβαδόν 80 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Αποκλειστικός Πωλείται
279 000 € 4292 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63851
  • Εμβαδόν 65 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Αποκλειστικός Πωλείται
319 000 € 4907 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63936
  • Εμβαδόν 65 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Αποκλειστικός Πωλείται
295 000 € 4538 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63940
  • Εμβαδόν 65 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
495 000 € 2877 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64164
  • Εμβαδόν 172 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Προτεινόμενo Πωλείται
449 000 € 4317 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64708
  • Εμβαδόν 104 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
370 000 € 2312 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65160
  • Εμβαδόν 160 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
395 000 € 4937 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65257
  • Εμβαδόν 80 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
450 000 € 4128 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65839
  • Εμβαδόν 109 m²
  • Αριθμός δωματίων 4

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο