265 000 €
3630 €/m²
Property 65900 photo 1
Property 65900 photo 2
Property 65900 photo 3
Property 65900 photo 4
Property 65900 photo 5
Property 65900 photo 6
Property 65900 photo 7
Property 65900 photo 8
Property 65900 photo 9
Property 65900 photo 10
Property 65900 photo 11
Property 65900 photo 12
Property 65900 photo 13
Property 65900 photo 14
Property 65900 photo 15

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 4
  • Έτος κατασκευής: 1980
  • Έτος ανακαίνισης: 2026
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Τυπος θέρμανσης: ηλεκτρικό
  • Ενεργειακή κλάση: C
  • Απόσταση από θάλασσα: 900 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 16 χλμ

Υπηρεσίες

  • ανελκυστήρας
  • Διπλά τζάμια
  • Golden Visa

Περιγραφή

Πωλούνται στην πλατεία Μαβίλη ένα στούντιο 33 τμ και μια γκαρσονιέρα 40 τμ, ανακαινισμένα εκ βάθρων και πλήρως εξοπλισμένα, στον 4ο όροφο μετασεισμικής οικοδομής του 1980!

Τα ακίνητα βρίσκονται σε απόσταση αναπνοής από την στάση του μετρό, 10 λεπτά από τα πανεπιστήμια και από την πλατεία Αριστοτέλους.

Είναι ιδανικά για απόκτηση GV και για βραχυχρόνια μίσθωση με απόδοση που μπορεί να ξεπεράσει το 6-7% ετησίως!

Τοποθεσία

Βιντεο

Παρόμοια ακίνητα

Πωλείται
355 000 € 3585 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59982
  • Εμβαδόν 99 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
355 000 € 2795 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61245
  • Εμβαδόν 127 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
375 000 € 5136 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61611
  • Εμβαδόν 73 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
370 000 € 6379 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61622
  • Εμβαδόν 58 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
360 000 € 4235 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62663
  • Εμβαδόν 85 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
382 000 € 3031 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64644
  • Εμβαδόν 126 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
360 000 € 3157 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64651
  • Εμβαδόν 114 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
365 000 € 3411 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64676
  • Εμβαδόν 107 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 65208
  • Εμβαδόν 45 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Προτεινόμενo Πωλείται
365 000 € 3842 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65389
  • Εμβαδόν 95 m²
  • Αριθμός δωματίων 3

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο