Κατόπιν ζήτησης
Property 65208 photo 1
Property 65208 photo 2
Property 65208 photo 3
Property 65208 photo 4
Property 65208 photo 5
Property 65208 photo 6
Property 65208 photo 7
Property 65208 photo 8
Property 65208 photo 9
Property 65208 photo 10
Property 65208 photo 11
Property 65208 photo 12
Property 65208 photo 13
Property 65208 photo 14
Property 65208 photo 15
Property 65208 photo 16
Property 65208 photo 17
Property 65208 photo 18
Property 65208 photo 19
Property 65208 photo 20
Property 65208 photo 21

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 2
  • Έτος κατασκευής: 1990
  • Έτος ανακαίνισης: 2026
  • Αριθμός δωματίων: 2
  • Τυπος θέρμανσης: αέριο
  • Ενεργειακή κλάση: C
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 30 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 12 χλμ

Υπηρεσίες

  • Αποθήκη
  • Πρόσβαση
  • Διπλά τζάμια

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 45 τ.μ στη Θεσσαλονίκη. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον πρώτο όροφο και αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ, μία αποθήκη. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη.Διαθέτει κλιματιστικό, θέρμανση, αποθήκη.

Πωλείται
90 000 € 3103 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61890
  • Εμβαδόν 29 m²
  • Αριθμός δωματίων 1
Πωλείται
165 000 € 154 000 € 3019 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61925
  • Εμβαδόν 51 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
750 000 € 4687 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61959
  • Εμβαδόν 160 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
87 000 € 2121 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61969
  • Εμβαδόν 41 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Ενοίκιαση
από 750 € 11 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62001
  • Εμβαδόν 67 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
173 000 € 4552 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62011
  • Εμβαδόν 38 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
266 000 € 2742 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62059
  • Εμβαδόν 97 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
310 000 € 4843 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62082
  • Εμβαδόν 64 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
585 000 € 5366 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62091
  • Εμβαδόν 109 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Ενοίκιαση
από 280 € 14 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62195
  • Εμβαδόν 20 m²
  • Αριθμός δωματίων 1

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο