Property 65389 photo 1
Property 65389 photo 2
Property 65389 photo 3
Property 65389 photo 4
Property 65389 photo 5
Property 65389 photo 6
Property 65389 photo 7

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 6
  • Έτος κατασκευής: 2026
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Τυπος θέρμανσης: αέριο
  • Κατασκευή: Υπό κατασκευή
  • Ενεργειακή κλάση: Α+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 900 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 14 χλμ

Υπηρεσίες

  • ανελκυστήρας
  • Αποθήκη
  • Ενδοπεδια θερμανση
  • Πρόσβαση
  • Διπλά τζάμια

Περιγραφή

Πωλείται υπό κατασκευή διαμέρισμα έκτασης 95 τ.μ στη Θεσσαλονίκη. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον τέταρτο όροφο και αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ, μία αποθήκη. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει θέα στην πόλη.Διαθέτει ηλιακό θερμοσίφωνα, κλιματιστικό, ανελκυστήρα, θέρμανση, αποθήκη.

Πωλείται
450 000 € 3750 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58920
  • Εμβαδόν 120 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
395 000 € 3291 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58921
  • Εμβαδόν 120 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
395 000 € 3160 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59229
  • Εμβαδόν 125 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
440 000 € 4731 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61420
  • Εμβαδόν 93 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
450 000 € 4411 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61424
  • Εμβαδόν 102 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
430 000 € 5119 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61615
  • Εμβαδόν 84 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
450 000 € 5357 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61618
  • Εμβαδόν 84 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
470 000 € 5595 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61620
  • Εμβαδόν 84 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
515 000 € 6130 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61657
  • Εμβαδόν 84 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
410 000 € 5061 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63896
  • Εμβαδόν 81 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο