115 000 €
5000 €/m²
Property 65825 photo 1
Property 65825 photo 2
Property 65825 photo 3
Property 65825 photo 4
Property 65825 photo 5
Property 65825 photo 6
Property 65825 photo 7
Property 65825 photo 8
Property 65825 photo 9
Property 65825 photo 10
Property 65825 photo 11
Property 65825 photo 12
Property 65825 photo 13
Property 65825 photo 14

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 5
  • Έτος κατασκευής: 1956
  • Χρονια κατασκευης : 2026
  • Αριθμός δωματίων: 1
  • Τυπος θέρμανσης: αέριο
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 1400 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 15 χλμ

Υπηρεσίες

  • ανελκυστήρας
  • προσβαση σε ΑΜΕΑ
  • Διπλά τζάμια

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 23 τ.μ στη Θεσσαλονίκη. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον τέταρτο όροφο και αποτελείται από σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει θέα στην πόλη.Διαθέτει έπιπλα, κλιματιστικό, ανελκυστήρα, θέρμανση.

Τοποθεσία