Πωλείται - Επαγγελματικός χώρος 71 μ² στην Αθήνα

Ελλάδα Αττική Κέντρο Αθήνας Κυψέλη Άνω Κυψέλη - Ευελπίδων
60 000 €
845 €/m²
Property 65811 photo 1
Property 65811 photo 2
Property 65811 photo 3
Property 65811 photo 4
Property 65811 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1975
  • Τυπος θέρμανσης: ηλεκτρικό
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 36 χλμ

Πωλείται
60 000 € 600 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 9314
  • Εμβαδόν 100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
60 000 € 1621 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 9320
  • Εμβαδόν 37 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
55 000 € 45 000 € 625 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 10282
  • Εμβαδόν 72 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
69 000 € 862 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 10584
  • Εμβαδόν 80 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
65 000 € 528 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 21626
  • Εμβαδόν 123 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6500 m
Πωλείται
60 000 € 645 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 22720
  • Εμβαδόν 93 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 12000 m
Πωλείται
75 000 € 1250 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25235
  • Εμβαδόν 60 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
70 000 € 429 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30126
  • Εμβαδόν 163 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4300 m
Πωλείται
55 000 € 35 000 € 875 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34861
  • Εμβαδόν 40 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7500 m
Πωλείται
60 000 € 833 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35059
  • Εμβαδόν 72 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3500 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο