Πωλείται - Διαμέρισμα 48 μ² στη Βόρεια Ελλάδα

Ελλάδα Θράκη Έβρος Αλεξανδρούπολη Απαλός
85 000 €
1771 €/m²
Property 65807 photo 1
Property 65807 photo 2
Property 65807 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2026
  • Αριθμός δωματίων: 2
  • Τυπος θέρμανσης: αντλία θέρμανσης
  • Κατασκευή: Υπό κατασκευή
  • Ενεργειακή κλάση: Α+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 600 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 4 χλμ

Υπηρεσίες

  • Ενδοπεδια θερμανση
  • Πρόσβαση
  • Διπλά τζάμια

Περιγραφή

Πωλείται υπό κατασκευή διαμέρισμα έκτασης 48 τ.μ στη Βόρεια Ελλάδα. Το διαμέρισμα βρίσκεται στο ισόγειο και αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Διαθέτει ηλιακό θερμοσίφωνα, κήπο, θέρμανση.

Τοποθεσία