Property 65763 photo 1
Property 65763 photo 2

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 8
  • Έτος κατασκευής: 2027
  • Αριθμός δωματίων: 2
  • Τυπος θέρμανσης: αέριο
  • Κατασκευή: Υπό κατασκευή
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 800 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 20 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • ανελκυστήρας
  • Πρόσβαση

Περιγραφή

Πωλείται υπό κατασκευή διαμέρισμα έκτασης 56 τ.μ στη Θεσσαλονίκη. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον όγδοο όροφο και αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Διαθέτει θέση στάθμευσης, ανελκυστήρα, θέρμανση.

Πωλείται
260 000 € 247 000 € 2839 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60749
  • Εμβαδόν 87 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
266 000 € 2742 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62059
  • Εμβαδόν 97 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
279 000 € 3321 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62449
  • Εμβαδόν 84 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
280 000 € 3333 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62451
  • Εμβαδόν 84 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
260 000 € 3714 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62673
  • Εμβαδόν 70 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
250 000 € 4629 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63905
  • Εμβαδόν 54 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
260 000 € 3466 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64478
  • Εμβαδόν 75 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
250 000 € 3731 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64595
  • Εμβαδόν 67 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
250 000 € 3623 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64952
  • Εμβαδόν 69 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
250 000 € 3676 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65003
  • Εμβαδόν 68 m²
  • Αριθμός δωματίων 3

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο