Property 65759 photo 1
Property 65759 photo 2

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 8
  • Έτος κατασκευής: 2027
  • Αριθμός δωματίων: 2
  • Τυπος θέρμανσης: αέριο
  • Κατασκευή: Υπό κατασκευή
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 800 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 20 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • ανελκυστήρας
  • Πρόσβαση

Περιγραφή

Πωλείται υπό κατασκευή διαμέρισμα έκτασης 61 τ.μ στη Θεσσαλονίκη. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον όγδοο όροφο και αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Διαθέτει θέση στάθμευσης, ανελκυστήρα, θέρμανση.

Πωλείται
210 000 € 1478 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26367
  • Εμβαδόν 142 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
235 000 € 1991 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34721
  • Εμβαδόν 118 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
210 000 € 2876 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37824
  • Εμβαδόν 73 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
240 000 € 2181 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56651
  • Εμβαδόν 110 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
195 000 € 4333 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63919
  • Εμβαδόν 45 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
195 000 € 4333 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63920
  • Εμβαδόν 45 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
193 000 € 3327 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64264
  • Εμβαδόν 58 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
195 000 € 3362 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64275
  • Εμβαδόν 58 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
195 000 € 2785 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65212
  • Εμβαδόν 70 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Προτεινόμενo Πωλείται
190 000 € 2714 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65433
  • Εμβαδόν 70 m²
  • Αριθμός δωματίων 3

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο