μισθωμενο

Ενοικιάζεται - Διώροφο διαμέρισμα 70 μ² στη Θεσσαλονίκη

Ελλάδα Θεσσαλονίκη Θεσσαλονίκη - Περιφ/κοί δήμοι Θερμαϊκός Νέοι Επιβάτες
Κατόπιν ζήτησης
Property 65504 photo 1
Property 65504 photo 2
Property 65504 photo 3
Property 65504 photo 4
Property 65504 photo 5
Property 65504 photo 6
Property 65504 photo 7
Property 65504 photo 8

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 2
  • Έτος κατασκευής: 2025
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Τυπος θέρμανσης: αέριο
  • Ενεργειακή κλάση: Α
  • Επίπεδα: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 80 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 12 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • ανελκυστήρας
  • Πρόσβαση
  • Διπλά τζάμια
  • εσωτερικη σκαλα

Περιγραφή

Ενοικιάζεται διώροφο διαμέρισμα έκτασης 70 τ.μ στη Θεσσαλονίκη. Το διώροφο διαμέρισμα αποτελείται από 2 επίπεδα. Ο 2ος όροφος αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ. Η σοφίτα αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, ένα ντούζ. Το διώροφο διαμέρισμα έχει πρόσοψη διπλής διάταξης. Προσφέρει θέα στην πόλη.Διαθέτει έπιπλα, ηλιακό θερμοσίφωνα, κλιματιστικό, θέση στάθμευσης, ανελκυστήρα, θέρμανση.

Πωλείται
185 000 € 2176 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62260
  • Εμβαδόν 85 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
355 000 € 2320 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62358
  • Εμβαδόν 153 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
135 000 € 2700 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63135
  • Εμβαδόν 50 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
660 000 € 2869 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63138
  • Εμβαδόν 230 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2700 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 63439
  • Εμβαδόν 138 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
420 000 € 3442 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63515
  • Εμβαδόν 122 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
179 000 € 2632 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64171
  • Εμβαδόν 68 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
350 000 € 3571 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64652
  • Εμβαδόν 98 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
465 000 € 4266 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64954
  • Εμβαδόν 109 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Προτεινόμενo Πωλείται
107 000 € 1163 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64982
  • Εμβαδόν 92 m²
  • Αριθμός δωματίων 2

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο