145 000 €
512 €/m²
Property 65474 photo 1
Property 65474 photo 2
Property 65474 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 0,5
  • Απόσταση από θάλασσα: 330 μ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 283 μ² στη Θάσσο. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 142 μ². Προσφέρει θέα στο βουνό, στο δάσος.

Πωλείται
145 000 € 226 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58079
  • Εμβαδόν 640 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 900 m
Πωλείται
200 000 € 542 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59542
  • Εμβαδόν 369 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
200 000 € 487 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59543
  • Εμβαδόν 410 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
200 000 € 49 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60801
  • Εμβαδόν 4010 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 480 m
Πωλείται
160 000 € 288 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60802
  • Εμβαδόν 554 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
160 000 € 120 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60809
  • Εμβαδόν 1327 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
170 000 € 212 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62847
  • Εμβαδόν 800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
150 000 € 205 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62922
  • Εμβαδόν 731 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 90 m
Πωλείται
150 000 € 342 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63564
  • Εμβαδόν 438 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
195 000 € 197 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63662
  • Εμβαδόν 985 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 30 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο