Property 65454 photo 1

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1200 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 20 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 752 μ² στη Θεσσαλονίκη. Βρίσκεται σε διαδικασία ένταξης στο σχέδιο πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 680 μ². Προσφέρει θέα στην πόλη.

Πωλείται
450 000 € 76 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26036
  • Εμβαδόν 5908 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
400 000 € 160 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32371
  • Εμβαδόν 2500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m
Πωλείται
450 000 € 239 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35051
  • Εμβαδόν 1880 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4200 m
Πωλείται
480 000 € 722 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36450
  • Εμβαδόν 664 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
550 000 € 530 000 € 630 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38591
  • Εμβαδόν 840 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4300 m
Πωλείται
480 000 € 195 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47339
  • Εμβαδόν 2450 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
365 000 € 486 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52514
  • Εμβαδόν 750 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
350 000 € 201 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56598
  • Εμβαδόν 1741 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 12000 m
Πωλείται
500 000 € 540 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58261
  • Εμβαδόν 925 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2500 m
Πωλείται
370 000 € 416 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58405
  • Εμβαδόν 889 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 550 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο