530 000 €
4240 €/m²
Property 65448 photo 1
Property 65448 photo 2
Property 65448 photo 3
Property 65448 photo 4
Property 65448 photo 5
Property 65448 photo 6
Property 65448 photo 7
Property 65448 photo 8
Property 65448 photo 9
Property 65448 photo 10
Property 65448 photo 11
Property 65448 photo 12
Property 65448 photo 13
Property 65448 photo 14
Property 65448 photo 15
Property 65448 photo 16

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2000
  • Χρονια κατασκευης : 2025
  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Τυπος θέρμανσης: αέριο
  • Ενεργειακή κλάση: Α
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 2400 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 30 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • ανελκυστήρας
  • Αποθήκη
  • Διπλά τζάμια

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 125 τ.μ στην Αθήνα. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον τρίτο όροφο και αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ, ένα WC. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Διαθέτει ηλιακό θερμοσίφωνα, κλιματιστικό, τέντες, θέση στάθμευσης, ανελκυστήρα, θέρμανση, αποθήκη.

---------------------------------------------------------------------------

Πολυτελές Οροφοδιαμέρισμα 125 τ.μ. | Ελληνικό (Κάτω Σούρμενα)

Τιμή: 530.000€

Σε μία από τις πλέον αναπτυσσόμενες και περιζήτητες περιοχές της Αθηναϊκής Ριβιέρας, στα Κάτω Σούρμενα Ελληνικού, διατίθεται προς πώληση εξαιρετικό οροφοδιαμέρισμα 125 τ.μ., στον 3ο όροφο, πλήρως και πολυτελώς ανακαινισμένο το 2025, χωρίς καμία απολύτως χρήση.

Το ακίνητο αποτελεί ιδανική επιλογή τόσο για ιδιοκατοίκηση όσο και για επένδυση, συνδυάζοντας σύγχρονη αισθητική, ενεργειακή αποδοτικότητα (Ενεργειακή Κλάση Α) και προνομιακή τοποθεσία.

🔹 Εσωτερικοί Χώροι

Το διαμέρισμα αναπτύσσεται σε ένα ενιαίο επίπεδο και περιλαμβάνει:

  • Ευρύχωρο και φωτεινό σαλόνι
  • Σύγχρονη κουζίνα εξοπλισμένη με ηλεκτρικές συσκευές
  • 3 άνετα υπνοδωμάτια
  • 1 μοντέρνο μπάνιο
  • 1 WC επισκεπτών

Η πλήρης ανακαίνιση του 2025 προσφέρει σύγχρονες γραμμές, ποιοτικά υλικά και άψογο φινίρισμα, δημιουργώντας ένα κομψό και λειτουργικό περιβάλλον κατοικίας.

🔹 Επιπλέον Παροχές & Άνεση

  • Αυτόνομη θέρμανση με φυσικό αέριο (ατομική εγκατάσταση)
  • Ηλιακός θερμοσίφωνας
  • Κλιματισμός
  • Τέντες
  • Αποθήκη
  • Θέση στάθμευσης
  • Διαθέσιμο από 27/11/2025

📍 Τοποθεσία

  • 2,4 χλμ. από τη θάλασσα