1 500 000 €
7500 €/m²
Property 65411 photo 1
Property 65411 photo 2
Property 65411 photo 3
Property 65411 photo 4
Property 65411 photo 5
Property 65411 photo 6
Property 65411 photo 7
Property 65411 photo 8
Property 65411 photo 9

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2026
  • Αριθμός δωματίων: 7
  • Επίπεδα: 2
  • Bathrooms: 6
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 7
  • Απόσταση από θάλασσα: 3300 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 20 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται – Σύγχρονη Βίλα 6 Υπνοδωματίων με Ιδιωτική Πισίνα στην Αγριάνα Χερσονήσου

Σε προνομιακή τοποθεσία στην Αγριάνα Χερσονήσου, μόλις 5 λεπτά με το αυτοκίνητο από τη θάλασσα και 5 λεπτά από το κέντρο της Χερσονήσου, διατίθεται προς πώληση σύγχρονη βίλα υψηλών προδιαγραφών, που συνδυάζει πολυτέλεια, άνεση και ιδιωτικότητα.

Η κατοικία αναπτύσσεται σε δύο επίπεδα, με μοντέρνο αρχιτεκτονικό σχεδιασμό και άριστη σύνδεση εσωτερικών και εξωτερικών χώρων, ιδανική τόσο για ιδιωτική χρήση όσο και για επενδυτική εκμετάλλευση.

Χαρακτηριστικά Ακινήτου:

  • 6 ευρύχωρα υπνοδωμάτια, όλα με ιδιωτικό WC/ντους
  • Επιπλέον WC επισκεπτών
  • Ενιαίος χώρος σαλονιού, κουζίνας & τραπεζαρίας
  • Πλήρως εξοπλισμένο γυμναστήριο
  • Πλυσταριό
  • Βοηθητικοί χώροι & αποθήκες σε ισόγειο και όροφο
  • Ιδιωτική πισίνα
  • Εξωτερικοί χώροι χαλάρωσης
  • Ιδιωτικός χώρος στάθμευσης

Διαρρύθμιση:

  • Ισόγειο:
  • 4 υπνοδωμάτια με ιδιωτικά μπάνια, WC επισκεπτών, ενιαίος χώρος καθιστικού–κουζίνας–τραπεζαρίας, πλυσταριό, με άμεση πρόσβαση στην πισίνα και τον εξωτερικό χώρο.
  • Όροφος:
  • 2 υπνοδωμάτια με ιδιωτικά μπάνια, γυμναστήριο και επιπλέον βοηθητικοί / αποθηκευτικοί χώροι.

Τοποθεσία:

  • Θάλασσα: 5 λεπτά
  • Χερσόνησος: 5 λεπτά
  • Αεροδρόμιο Ηρακλείου: 19 χλμ

Αποτελεί ιδανική επιλογή για μόνιμη κατοικία, εξοχική κατοικία πολυτελείας ή επενδυτικό ακίνητο, σε ήσυχη περιοχή με εύκολη πρόσβαση σε παραλίες, υπηρεσίες και βασικούς οδικούς άξονες.

Πωλείται
2 140 000 € 5350 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63365
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
1 500 000 € 7500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65411
  • Εμβαδόν 200 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Προτεινόμενo Πωλείται
1 950 000 € 1 400 000 € 4444 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59946
  • Εμβαδόν 315 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
2 000 000 € 5763 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56467
  • Εμβαδόν 347 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 37 m
Πωλείται
2 200 000 € 11000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45258
  • Εμβαδόν 200 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Προτεινόμενo Πωλείται
1 800 000 € 3750 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49720
  • Εμβαδόν 480 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10 m
Πωλείται
1 750 000 € 6076 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65560
  • Εμβαδόν 288 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Προτεινόμενo Πωλείται
1 250 000 € 5434 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64758
  • Εμβαδόν 230 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
1 700 000 € 2881 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39168
  • Εμβαδόν 590 m²
  • Αριθμός δωματίων 11
Πωλείται
1 500 000 € 2941 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32688
  • Εμβαδόν 510 m²
  • Αριθμός δωματίων 8

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο