Property 58920 photo 1
Property 58920 photo 2

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 6
  • Έτος κατασκευής: 1979
  • Έτος ανακαίνισης: 2010
  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Τυπος θέρμανσης: αέριο
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 300 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 12 χλμ

Υπηρεσίες

  • ανελκυστήρας
  • Πρόσβαση
  • Διπλά τζάμια
  • Πολυτελές Σπίτι (Lux)

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 120 τ.μ στη Θεσσαλονίκη. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον πέμπτο όροφο και αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, σαλόνι, μία κουζίνα, ένα ντούζ, ένα WC. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στην πόλη.Διαθέτει έπιπλα, κλιματιστικό, τέντες, ανελκυστήρα, θέρμανση.

Μοναδικό ακίνητο στο κέντρο της πόλης με ανοιχτωσιά και απέραντη θέα τη Θάλασσα που δεν επρόκειτο να κλειστεί . 

 

Πωλείται
405 000 € 2700 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41514
  • Εμβαδόν 150 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
410 000 € 2808 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51445
  • Εμβαδόν 146 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
400 000 € 2962 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 53017
  • Εμβαδόν 135 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
400 000 € 4000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57270
  • Εμβαδόν 100 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
370 000 € 3814 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57578
  • Εμβαδόν 97 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
395 000 € 3291 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58921
  • Εμβαδόν 120 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
395 000 € 3160 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59229
  • Εμβαδόν 125 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
375 000 € 5136 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61611
  • Εμβαδόν 73 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
370 000 € 6379 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61622
  • Εμβαδόν 58 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
382 000 € 3031 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64644
  • Εμβαδόν 126 m²
  • Αριθμός δωματίων 4

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο