450 000 €
4412 €/m²
Property 61424 photo 1
Property 61424 photo 2
Property 61424 photo 3
Property 61424 photo 4
Property 61424 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 8
  • Έτος κατασκευής: 2026
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Τυπος θέρμανσης: αντλία θέρμανσης
  • Κατασκευή: Υπό κατασκευή
  • Ενεργειακή κλάση: Α
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 200 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 10 χλμ

Υπηρεσίες

  • ανελκυστήρας
  • Ενδοπεδια θερμανση
  • Πρόσβαση
  • Διπλά τζάμια

Περιγραφή

Πωλείται υπό κατασκευή διαμέρισμα έκτασης 102 τ.μ στη Θεσσαλονίκη. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον δεύτερο όροφο και αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ, ένα WC, ένα βεστιάριο. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Διαθέτει ανελκυστήρα, θέρμανση.

Τοποθεσία