Property 65315 photo 1
Property 65315 photo 2
Property 65315 photo 3
Property 65315 photo 4
Property 65315 photo 5
Property 65315 photo 6
Property 65315 photo 7
Property 65315 photo 8
Property 65315 photo 9
Property 65315 photo 10
Property 65315 photo 11

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1964
  • Έτος ανακαίνισης: 2025
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Τυπος θέρμανσης: αέριο
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 2000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 13 χλμ

Υπηρεσίες

  • Διπλά τζάμια
  • Πολυτελές Σπίτι (Lux)

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 65 τ.μ στη Θεσσαλονίκη. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον πρώτο όροφο και αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει πανοραμική θέα στην πόλη.Διαθέτει έπιπλα, κλιματιστικό, τέντες, θέρμανση.

Πωλείται
205 000 € 3253 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64754
  • Εμβαδόν 63 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
175 000 € 2966 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64755
  • Εμβαδόν 59 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
205 000 € 3534 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64756
  • Εμβαδόν 58 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
117 000 € 3545 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64761
  • Εμβαδόν 33 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 64848
  • Εμβαδόν 42 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
170 000 € 3269 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64870
  • Εμβαδόν 52 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
158 000 € 2051 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64912
  • Εμβαδόν 77 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
128 000 € 2560 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64929
  • Εμβαδόν 50 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Αποκλειστικός Πωλείται
110 000 € 3928 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64930
  • Εμβαδόν 28 m²
  • Αριθμός δωματίων 1
Πωλείται
143 000 € 2344 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64950
  • Εμβαδόν 61 m²
  • Αριθμός δωματίων 3

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο