449 000 €
4317 €/m²
Property 64708 photo 1
Property 64708 photo 2
Property 64708 photo 3
Property 64708 photo 4
Property 64708 photo 5
Property 64708 photo 6
Property 64708 photo 7
Property 64708 photo 8
Property 64708 photo 9
Property 64708 photo 10
Property 64708 photo 11
Property 64708 photo 12
Property 64708 photo 13
Property 64708 photo 14
Property 64708 photo 15
Property 64708 photo 16
Property 64708 photo 17
Property 64708 photo 18
Property 64708 photo 19
Property 64708 photo 20
Property 64708 photo 21
Property 64708 photo 22
Property 64708 photo 23
Property 64708 photo 24
Property 64708 photo 25
Property 64708 photo 26
Property 64708 photo 27
Property 64708 photo 28
Property 64708 photo 29
Property 64708 photo 30

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 2
  • Έτος κατασκευής: 2017
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Τυπος θέρμανσης: ηλεκτρικό
  • Ενεργειακή κλάση: Το EPC είναι υπό έκδοση
  • Επίπεδα: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 3200 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 22 χλμ

Περιγραφή

Μονοκατοικία με Ιδιωτική Πισίνα στη Χερσόνησο, Κρήτη

Σε ήσυχη περιοχή μόλις 1 χλμ. από το παραδοσιακό χωριό της Άνω Χερσονήσου και 5 λεπτά από τις παραλίες, αυτή η κομψή μονοκατοικία συνδυάζει τη σύγχρονη άνεση με το φυσικό περιβάλλον.

Κατασκευασμένη το 2017 σε οικόπεδο 787 τ.μ., η κατοικία προσφέρει συνολική επιφάνεια 104τ.μ., αναπτυγμένη σε δύο επίπεδα.

Στο ισόγειο υπάρχει ενιαίος χώρος καθιστικού, τραπεζαρίας και πλήρως εξοπλισμένης κουζίνας με άμεση πρόσβαση στην ταράτσα και στην πισίνα. Διαθέτει επίσης WC επισκεπτών και αποθήκη.

Ο πρώτος όροφος περιλαμβάνει δύο υπνοδωμάτια με πρόσβαση σε μεγάλο μπαλκόνι που προσφέρει όμορφη θέα στους ελαιώνες, το βουνό και τη θάλασσα, καθώς και δύο μπάνια.

Η βίλα πωλείται πλήρως επιπλωμένη και εξοπλισμένη, με:

  • Κλιματιστικά (ψύξη/θέρμανση) με ανεξέλεγκτα πάνελ σε κάθε δωμάτιο
  • Κουφώματα PVC με διπλά τζάμια και ηλεκτρικά ρολά
  • Ηλιακό θερμοσίφωνα
  • Διαμορφωμένο εξωτερικό χώρο με ιδιωτική πισίνα

Αποστάσεις:

  • Παραλίες με άμμο: 3,2 χλμ (5’ οδήγησης)
  • Ταβέρνες: 600 μ
  • Σούπερ μάρκετ: 1 χλμ (2’ οδήγησης)
  • Πρατήριο καυσίμων: 500 μ
  • Ακαδημία Τένις & Πάντελ: 2,7 χλμ (4’ οδήγησης)
  • Γήπεδο Γκολφ: 3,8 χλμ (5’ οδήγησης)
  • Υδάτινο Πάρκο: 3,8 χλμ (5’ οδήγησης)
  • Αεροδρόμιο Ηρακλείου: 22 χλμ (20’ οδήγησης)
  • Νέο Αεροδρόμιο Καστελλίου: 15 χλμ (20’ οδήγησης)

Ιδανική επιλογή για καλοκαιρινή κατοικία, μόνιμη διαμονή ή επενδυτική χρήση, προσφέρει ιδιωτικότητα, άνεση και εύκολη πρόσβαση στη ζωντανή πόλη της Χερσονήσου.

Πωλείται
442 000 € 315 000 € 2423 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50232
  • Εμβαδόν 130 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
520 000 € 2080 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65972
  • Εμβαδόν 250 m²
  • Αριθμός δωματίων 9
Προτεινόμενo Πωλείται
475 000 € 5107 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61594
  • Εμβαδόν 93 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
490 000 € 2197 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54643
  • Εμβαδόν 223 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
379 000 € 1973 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44195
  • Εμβαδόν 192 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Προτεινόμενo Πωλείται
585 000 € 3588 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61602
  • Εμβαδόν 163 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
500 000 € 450 000 € 4411 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46854
  • Εμβαδόν 102 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Προτεινόμενo Πωλείται
425 000 € 4619 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61595
  • Εμβαδόν 92 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
630 000 € 2739 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65284
  • Εμβαδόν 230 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
499 000 € 1996 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 55969
  • Εμβαδόν 250 m²
  • Αριθμός δωματίων 4

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο