379 000 €
1974 €/m²
Property 44195 photo 1
Property 44195 photo 2
Property 44195 photo 3
Property 44195 photo 4
Property 44195 photo 5
Property 44195 photo 6
Property 44195 photo 7
Property 44195 photo 8
Property 44195 photo 9
Property 44195 photo 10
Property 44195 photo 11
Property 44195 photo 12
Property 44195 photo 13
Property 44195 photo 14
Property 44195 photo 15
Property 44195 photo 16

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 2
  • Έτος κατασκευής: 2010
  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Τυπος θέρμανσης: άλλο
  • Ενεργειακή κλάση: Απαλλαγή από το υποχρεωτικό Πιστοποιητικό Ενεργειακής Απόδοσης (ΠΕΑ)
  • Επίπεδα: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Απόσταση από θάλασσα: 650 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 38 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται 2-όροφη βίλλα έκτασης 192 τ.μ στην Κρήτη. Το ισόγειο αποτελείται από σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ, μία αποθήκη. Ο 1ος όροφος αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, 2 μπάνια. Η βίλα έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη, στο δάσος.Διαθέτει πισίνα για ιδιωτική χρήση, θέση στάθμευσης, αποθήκη.

Τοποθεσία