μισθωμενο

Ενοικιάζεται - Μεζονέτα 102 μ² στα περίχωρα Θεσσαλονίκης

Ελλάδα Θεσσαλονίκη Θεσσαλονίκη - Περιφ/κοί δήμοι Μίκρα Καρδιά
Κατόπιν ζήτησης
Property 64507 photo 1
Property 64507 photo 2
Property 64507 photo 3
Property 64507 photo 4
Property 64507 photo 5
Property 64507 photo 6
Property 64507 photo 7
Property 64507 photo 8
Property 64507 photo 9
Property 64507 photo 10
Property 64507 photo 11
Property 64507 photo 12
Property 64507 photo 13
Property 64507 photo 14
Property 64507 photo 15
Property 64507 photo 16
Property 64507 photo 17
Property 64507 photo 18
Property 64507 photo 19
Property 64507 photo 20
Property 64507 photo 21
Property 64507 photo 22
Property 64507 photo 23
Property 64507 photo 24
Property 64507 photo 25
Property 64507 photo 26
Property 64507 photo 27

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Τυπος θέρμανσης: πετρέλαιο
  • Επίπεδα: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 7000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 7 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • Αποθήκη
  • Διπλά τζάμια

Περιγραφή

Ενοικιάζεται μεζονέτα έκτασης 102 τ.μ στα περίχωρα Θεσσαλονίκης. Η μεζονέτα αποτελείται από 2 επίπεδα. Το ισόγειο αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, ένα ντούζ, 2 αποθήκες. Ο 1ος όροφος αποτελείται από σαλονοκουζίνα, ένα WC. Η μεζονέτα έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει θέα στο βουνό.Διαθέτει κλιματιστικό, θέση στάθμευσης, κήπο, αποθήκη.

Πωλείται
320 000 € 1333 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 14442
  • Εμβαδόν 240 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
500 000 € 2136 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30042
  • Εμβαδόν 234 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
150 000 € 1153 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30061
  • Εμβαδόν 130 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
260 000 € 240 000 € 1021 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30254
  • Εμβαδόν 235 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
199 000 € 1243 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32295
  • Εμβαδόν 160 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 35654
  • Εμβαδόν 210 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
180 000 € 1200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35830
  • Εμβαδόν 150 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
590 000 € 1475 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38162
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Πωλείται
250 000 € 1315 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38309
  • Εμβαδόν 190 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
200 000 € 1282 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38878
  • Εμβαδόν 156 m²
  • Αριθμός δωματίων 4

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο