Πωλείται - Γη 30000 μ² στην Κασσάνδρα

Ελλάδα Μακεδονία Χαλκιδική Κασσάνδρα Ελάνη
Κατόπιν ζήτησης
Property 6447 photo 1
Property 6447 photo 2
Property 6447 photo 3
Property 6447 photo 4
Property 6447 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 850 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 61 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 30000 μ² στην Κασσάνδρα. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 1200 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στο δάσος.

Πωλείται
250 000 € 17 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 16459
  • Εμβαδόν 14528 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2950 m
Πωλείται
100 000 € 80 000 € 10 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 18454
  • Εμβαδόν 7378 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2500 m
Πωλείται
120 000 € 100 000 € 8 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 18458
  • Εμβαδόν 11142 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2500 m
Πωλείται
220 000 € 180 000 € 19 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 18647
  • Εμβαδόν 9100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 485 m
Πωλείται
475 000 € 30 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 18937
  • Εμβαδόν 15500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
110 000 € 10 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 18938
  • Εμβαδόν 10500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
320 000 € 31 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19205
  • Εμβαδόν 10181 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
80 000 € 19 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19433
  • Εμβαδόν 4200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1300 m
Πωλείται
310 000 € 250 000 € 58 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19446
  • Εμβαδόν 4250 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2500 m
Πωλείται
910 000 € 182 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19484
  • Εμβαδόν 5000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο