65 000 €
130 €/m²
Property 63796 photo 1
Property 63796 photo 2
Property 63796 photo 3
Property 63796 photo 4
Property 63796 photo 5
Property 63796 photo 6
Property 63796 photo 7

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 2000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 110 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 500 μ² στη Σιθωνία. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 120 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
80 000 € 12 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 21286
  • Εμβαδόν 6250 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
89 000 € 79 000 € 58 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23643
  • Εμβαδόν 1346 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
65 000 € 50 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23719
  • Εμβαδόν 1300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 650 m
Πωλείται
70 000 € 35 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23720
  • Εμβαδόν 2000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
90 000 € 3 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26415
  • Εμβαδόν 25000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
65 000 € 32 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26931
  • Εμβαδόν 2000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
70 000 € 53 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 28940
  • Εμβαδόν 1300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
70 000 € 140 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 29621
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
80 000 € 66 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30550
  • Εμβαδόν 1200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
60 000 € 234 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30551
  • Εμβαδόν 256 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3500 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο