Property 63706 photo 1
Property 63706 photo 2
Property 63706 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Όροφος: 2 ος ορ.
  • Έτος κατασκευής: 1970
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Τυπος θέρμανσης: πετρέλαιο
  • Τύπος δαπέδου: wood
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 7700 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 33 χλμ

Υπηρεσίες

  • ανελκυστήρας
  • Αποθήκη
  • Χρήζει ανακαίνισης

Περιγραφή

Το ακίνητο βρίσκεται στην περιοχή κέντρο Αθήνα (πλατεία Αμερικης)

Πωλείται
155 000 € 6739 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61678
  • Εμβαδόν 23 m²
  • Αριθμός δωματίων 1
Πωλείται
110 000 € 3928 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65251
  • Εμβαδόν 28 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
150 000 € 1724 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36641
  • Εμβαδόν 87 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
155 000 € 1987 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63391
  • Εμβαδόν 78 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
140 000 € 7000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64831
  • Εμβαδόν 20 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
120 000 € 100 000 € 3333 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64259
  • Εμβαδόν 30 m²
  • Αριθμός δωματίων 1
Πωλείται
108 000 € 3600 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59744
  • Εμβαδόν 30 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
150 000 € 1363 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36502
  • Εμβαδόν 110 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
152 000 € 3304 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60187
  • Εμβαδόν 46 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
160 000 € 3076 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61831
  • Εμβαδόν 52 m²
  • Αριθμός δωματίων 2

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο