155 000 €
6739 €/m²
Property 61678 photo 1
Property 61678 photo 2
Property 61678 photo 3
Property 61678 photo 4
Property 61678 photo 5
Property 61678 photo 6
Property 61678 photo 7

Χαρακτηριστικά

  • Όροφος: 2 ος ορ.
  • Έτος κατασκευής: 1987
  • Έτος ανακαίνισης: 2020
  • Αριθμός δωματίων: 1
  • Τυπος θέρμανσης: ηλεκτρικό
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 5850 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 29 χλμ

Υπηρεσίες

  • ανελκυστήρας
  • Διπλά τζάμια

Περιγραφή

Το διαμερισμα βρισκεται στην περιοχη κέντρο Αθήνα

Πωλείται
230 000 € 3285 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62134
  • Εμβαδόν 70 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
185 000 € 3627 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65408
  • Εμβαδόν 51 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
147 000 € 3266 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60030
  • Εμβαδόν 45 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
200 000 € 3508 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59435
  • Εμβαδόν 57 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
230 000 € 2555 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56793
  • Εμβαδόν 90 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
139 000 € 1404 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65922
  • Εμβαδόν 99 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
208 000 € 2773 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65595
  • Εμβαδόν 75 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
165 000 € 2357 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61701
  • Εμβαδόν 70 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
129 000 € 1869 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63309
  • Εμβαδόν 69 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
138 000 € 1703 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61494
  • Εμβαδόν 81 m²
  • Αριθμός δωματίων 3

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο