150 000 €
1364 €/m²
Property 36502 photo 1
Property 36502 photo 2
Property 36502 photo 3
Property 36502 photo 4
Property 36502 photo 5
Property 36502 photo 6
Property 36502 photo 7
Property 36502 photo 8
Property 36502 photo 9
Property 36502 photo 10
Property 36502 photo 11
Property 36502 photo 12
Property 36502 photo 13
Property 36502 photo 14
Property 36502 photo 15
Property 36502 photo 16

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1965
  • Έτος ανακαίνισης: 2015
  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Τυπος θέρμανσης: πετρέλαιο
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 8200 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 2 χλμ

Υπηρεσίες

  • ανελκυστήρας
  • Αποθήκη

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 110 τ.μ στην Αθήνα. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον πέμπτο όροφο και αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, μία κουζίνα, ένα μπάνιο, ένα WC, μία αποθήκη. Το διαμέρισμα έχει διάταξη γωνίας. Προσφέρει θέα στην πόλη.Διαθέτει έπιπλα, ανελκυστήρα, θέρμανση.

Το διαμέρισμα βρίσκεται στην περιοχή Βικτώρια

Τοποθεσία