550 000 € 480 000 €
4800 €/m²
Property 63072 photo 1
Property 63072 photo 2
Property 63072 photo 3
Property 63072 photo 4
Property 63072 photo 5
Property 63072 photo 6
Property 63072 photo 7
Property 63072 photo 8
Property 63072 photo 9
Property 63072 photo 10
Property 63072 photo 11
Property 63072 photo 12
Property 63072 photo 13
Property 63072 photo 14
Property 63072 photo 15
Property 63072 photo 16
Property 63072 photo 17
Property 63072 photo 18
Property 63072 photo 19
Property 63072 photo 20
Property 63072 photo 21
Property 63072 photo 22
Property 63072 photo 23
Property 63072 photo 24
Property 63072 photo 25
Property 63072 photo 26
Property 63072 photo 27
Property 63072 photo 28
Property 63072 photo 29
Property 63072 photo 30
Property 63072 photo 31
Property 63072 photo 32
Property 63072 photo 33
Property 63072 photo 34
Property 63072 photo 35
Property 63072 photo 36
Property 63072 photo 37
Property 63072 photo 38
Property 63072 photo 39
Property 63072 photo 40
Property 63072 photo 41
Property 63072 photo 42
Property 63072 photo 43
Property 63072 photo 44
Property 63072 photo 45
Property 63072 photo 46
Property 63072 photo 47
Property 63072 photo 48
Property 63072 photo 49
Property 63072 photo 50
Property 63072 photo 51
Property 63072 photo 52
Property 63072 photo 53
Property 63072 photo 54
Property 63072 photo 55
Property 63072 photo 56
Property 63072 photo 57
Property 63072 photo 58
Property 63072 photo 59
Property 63072 photo 60
Property 63072 photo 61
Property 63072 photo 62
Property 63072 photo 63
Property 63072 photo 64
Property 63072 photo 65
Property 63072 photo 66
Property 63072 photo 67
Property 63072 photo 68
Property 63072 photo 69
Property 63072 photo 70
Property 63072 photo 71
Property 63072 photo 72
Property 63072 photo 73
Property 63072 photo 74
Property 63072 photo 75
Property 63072 photo 76
Property 63072 photo 77
Property 63072 photo 78
Property 63072 photo 79
Property 63072 photo 80

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1985
  • Χρονια κατασκευης : 2024
  • Αριθμός δωματίων: 7
  • Τυπος θέρμανσης: ηλεκτρικό
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Απόσταση από θάλασσα: 120 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1,4 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 21 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται μεζονέτα έκτασης 100 τ.μ στην Κέρκυρα. Η μεζονέτα αποτελείται από 1 επίπεδα. Το ισόγειο αποτελείται από 4 υπνοδωμάτια, 3 σαλονοκουζίνες, 4 μπάνια με ντούζ. Η μεζονέτα έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό.Διαθέτει έπιπλα, ηλιακό θερμοσίφωνα, κλιματιστικό, κήπο, γκαζόν.

Προς πώληση: Τρία πλήρως ανακαινισμένα διαμερίσματα συνολικής επιφάνειας 100 τ.μ. με μαγευτική θέα στη θάλασσα, στην περιοχή της Παλαιοκαστρίτσα!

Το ακίνητο, σε ένα επίπεδο, χωρίζεται σε τρία ανεξάρτητα αλλά ενιαία διαμερίσματα με την εξής διαρρύθμιση:

  • Το πρώτο διαμέρισμα (50 τ.μ.) διαθέτει δύο υπνοδωμάτια, σαλόνι με κουζίνα και δύο μπάνια.
  • Το δεύτερο διαμέρισμα (35 τ.μ.) αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, κουζίνα, μπάνιο και βεράντες μπροστά και πίσω.
  • Το τρίτο είναι ένα στούντιο (15 τ.μ.) με ενιαίο χώρο υπνοδωματίου-κουζίνας και μπάνιο.

Όλες οι μονάδες έχουν ανακαινιστεί πλήρως με υλικά υψηλής ποιότητας και είναι έτοιμες προς κατοίκηση. Το ακίνητο διαθέτει επίσης έναν όμορφα διαμορφωμένο, πέτρινο κήπο μπροστά και πίσω, με χώρους χαλάρωσης και ξαπλώστρες που προσφέρουν εντυπωσιακή θέα στη θάλασσα.

Χαρακτηριστικά:

  • Ηλιακός θερμοσίφωνας
  • 5 κλιματιστικά συνολικά
  • Κήπος
  • Βεράντες
  • Πανοραμική θέα θάλασσα και βουνό
  • Δυνατότητα στάθμευσης στον κεντρικό δρόμο, με πρόσβαση στο ακίνητο μέσω σκάλας (περίπου 100μ.)

Πλεονεκτήματα της ανεξαρτησίας των διαμερισμάτων:

Η διαμόρφωση σε τρεις ανεξάρτητες κατοικίες προσφέρει σημαντική ευελιξία και επενδυτική αξία, καθώς:

  • κάθε μονάδα μπορεί να ενοικιαστεί ξεχωριστά, μεγιστοποιώντας την απόδοση και την πληρότητα κατά τη θερινή περίοδο.
  • Παράλληλα, δίνεται η δυνατότητα ιδιοκατοίκησης σε ένα διαμέρισμα και εκμετάλλευσης των υπολοίπων.
  • Είναι ιδανικό για οικογένειες ή παρέες που επιθυμούν να διαμένουν κοντά, διατηρώντας την ιδιωτικότητά τους, ενώ τα μικρότερα διαμερίσματα, όπως το στούντιο, ενοικιάζονται ευκολότερα και εκτός σεζόν.
  • Επιπλέον, εξασφαλίζεται εισόδημα ακόμη και αν κάποια μονάδα παραμένει κενή.

Συνολική χωρητικότητα: έως 8 άτομα

📍Η Παλαιοκαστρίτσα είναι ένας από τους πιο γνωστούς και γραφικούς προορισμούς της Κέρκυρας, φημισμένος για τη μοναδική φυσική ομορφιά του, τις εντυπωσιακές παραλίες και τα κρυστάλλινα νερά. Η περιοχή αποτελεί ιδανικό προορισμό για κολύμβηση, snorkeling και καταδύσεις, ενώ διαθέτει εξαιρετικές ταβέρνες με τοπική κουζίνα και φρέσκο ψάρι, συχνά με υπέροχη θέα στη θάλασσα.

Πωλείται
450 000 € 2432 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40037
  • Εμβαδόν 185 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
780 000 € 7500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60516
  • Εμβαδόν 104 m²
Πωλείται
550 000 € 480 000 € 4800 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63072
  • Εμβαδόν 100 m²
  • Αριθμός δωματίων 7

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο