250 000 €
49 €/m²
Property 62617 photo 1
Property 62617 photo 2
Property 62617 photo 3
Property 62617 photo 4
Property 62617 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 2500 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 2 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 105 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 5100 μ² στην Κασσάνδρα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 200 μ².

Πωλείται
320 000 € 200 000 € 8 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 6994
  • Εμβαδόν 22500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
350 000 € 250 000 € 32 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 7483
  • Εμβαδόν 7800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 550 m
Πωλείται
350 000 € 555 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 9132
  • Εμβαδόν 630 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
280 000 € 41 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 9619
  • Εμβαδόν 6750 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 730 m
Πωλείται
250 000 € 55 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 9667
  • Εμβαδόν 4500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7300 m
Πωλείται
320 000 € 29 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 9801
  • Εμβαδόν 10800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1900 m
Πωλείται
210 000 € 68 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 9811
  • Εμβαδόν 3050 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 210 m
Πωλείται
213 000 € 53 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 9903
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
280 000 € 67 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 10049
  • Εμβαδόν 4125 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
330 000 € 67 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 10079
  • Εμβαδόν 4869 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 240 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο