Πωλείται - Επαγγελματικός χώρος 305 μ² στα περίχωρα Θεσσαλονίκης

Ελλάδα Θεσσαλονίκη Θεσσαλονίκη - Περιφ/κοί δήμοι Πυλαία Mediterranean Cosmos
275 000 €
902 €/m²
Property 62440 photo 1
Property 62440 photo 2
Property 62440 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2009
  • Απόσταση από θάλασσα: 1000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 5 χλμ

Υπηρεσίες

  • Ακίνητο σε πλειστηριασμό

Περιγραφή

Κατάστημα ισογείου επιφανείας 184,30 τ.μ. που αποτελείται από χώρο γραφείων, αποθήκη, κουζίνα & 2 wc. Διαθέτει 2 υπαίθριες, θέσεις στάθμευσης. Επαγγελματική αποθήκη υπογείου, εντός συγκροτήματος επαγγελματικών χώρων, επιφανείας 121,62 τ.μ. Το κτήριο διαθέτει ανελκυστήρα.

Πωλείται
380 000 € 350 000 € 194 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 8502
  • Εμβαδόν 1800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 8714
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m
Πωλείται
350 000 € 300 000 € 150 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34590
  • Εμβαδόν 2000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3800 m
Πωλείται
315 000 € 583 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 53268
  • Εμβαδόν 540 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
300 000 € 375 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58186
  • Εμβαδόν 800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15000 m
Πωλείται
275 000 € 901 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62440
  • Εμβαδόν 305 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο