Πωλείται - Συγκρότημα 277 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Ρεθύμνου Γεροπόταμος Πάνορμος
Κατόπιν ζήτησης
Property 61597 photo 1
Property 61597 photo 2
Property 61597 photo 3
Property 61597 photo 4
Property 61597 photo 5
Property 61597 photo 6
Property 61597 photo 7
Property 61597 photo 8
Property 61597 photo 9
Property 61597 photo 10
Property 61597 photo 11
Property 61597 photo 12
Property 61597 photo 13
Property 61597 photo 14
Property 61597 photo 15
Property 61597 photo 16
Property 61597 photo 17

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 2
  • Έτος κατασκευής: 2024
  • Αριθμός δωματίων: 7
  • Απόσταση από θάλασσα: 1000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 5 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 66 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται συγκρότημα έκτασης 277 τ.μ στην Κρήτη. Το συγκρότημα αποτελείται από 2 επίπεδα. συγκρότημα έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στο δάσος.Διαθέτει έπιπλα, ηλιακό θερμοσίφωνα, κλιματιστικό, τέντες, πισίνα για ιδιωτική χρήση, θέση στάθμευσης, κήπο, γκαζόν, θέρμανση, αποθήκη.

Παρόμοια ακίνητα

Αποκλειστικός Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 63590
  • Εμβαδόν 528 m²
  • Αριθμός δωματίων 16
Πωλείται
350 000 € 1023 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42096
  • Εμβαδόν 342 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3400 m
Πωλείται
1 300 000 € 2708 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50936
  • Εμβαδόν 480 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 42411
  • Εμβαδόν 320 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 65165
  • Εμβαδόν 240 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 61597
  • Εμβαδόν 277 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Πωλείται
3 200 000 € 22857 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 13918
  • Εμβαδόν 140 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
1 100 000 € 700 000 € 875 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43168
  • Εμβαδόν 800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
325 000 € 1269 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64007
  • Εμβαδόν 256 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 62741
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 350 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο