Πωλείται - Μονοκατοικία 357 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Ηρακλείου Μάλλια Σταλίδα
399 000 €
1118 €/m²
Property 61234 photo 1
Property 61234 photo 2
Property 61234 photo 3
Property 61234 photo 4
Property 61234 photo 5
Property 61234 photo 6
Property 61234 photo 7
Property 61234 photo 8
Property 61234 photo 9
Property 61234 photo 10
Property 61234 photo 11
Property 61234 photo 12
Property 61234 photo 13
Property 61234 photo 14
Property 61234 photo 15

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 4
  • Έτος κατασκευής: 2005
  • Επίπεδα: 4
  • Απόσταση από θάλασσα: 2500 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 2 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 28 χλμ

Πωλείται
450 000 € 427 000 € 1817 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31383
  • Εμβαδόν 235 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
500 000 € 450 000 € 2045 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65242
  • Εμβαδόν 220 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
480 000 € 450 000 € 2045 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 29743
  • Εμβαδόν 220 m²
  • Αριθμός δωματίων 10
Πωλείται
540 000 € 3354 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32561
  • Εμβαδόν 161 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
379 000 € 11484 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65541
  • Εμβαδόν 33 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
480 000 € 3428 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56516
  • Εμβαδόν 140 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
590 000 € 2878 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65202
  • Εμβαδόν 205 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Προτεινόμενo Πωλείται
399 000 € 997 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36251
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Αριθμός δωματίων 8
Πωλείται
540 000 € 1350 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26503
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
530 000 € 499 000 € 2598 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49987
  • Εμβαδόν 192 m²
  • Αριθμός δωματίων 5

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο