Πωλείται - Μονοκατοικία 140 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Χανίων Ακρωτήρι Παζινός
480 000 €
3429 €/m²
Property 56516 photo 1
Property 56516 photo 2
Property 56516 photo 3
Property 56516 photo 4
Property 56516 photo 5
Property 56516 photo 6
Property 56516 photo 7
Property 56516 photo 8
Property 56516 photo 9
Property 56516 photo 10
Property 56516 photo 11
Property 56516 photo 12
Property 56516 photo 13
Property 56516 photo 14
  • κωδικος αντικειμενου 56516
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Μονοκατοικία
  • Εμβαδόν 140 m²
  • Έκταση οικοπέδου 1022 m²
  • Περιοχή Κρήτη
  • Τοποθεσία Παζινός (Ακρωτήρι) | Ν. Χανίων (Κρήτη)
  • Αριθμός δωματίων 4

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2008
  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 6000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 25 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 25 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • τζάκι
  • Αποθήκη

Περιγραφή

Πωλείται 1-όροφη μονοκατοικία έκτασης 140 τ.μ στην Κρήτη. Σπίτι 3 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ, μία αποθήκη. Η μονοκατοικία έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει θέα στο δάσος.Διαθέτει έπιπλα, ηλιακό θερμοσίφωνα, τζάκι, κλιματιστικό, θέση στάθμευσης, κήπο, γκαζόν, ψησταριά, θέρμανση, αποθήκη.

Τοποθεσία