επωληθη
Κατόπιν ζήτησης
Property 59534 photo 1

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 250 μ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 1500 μ² στη Σιθωνία. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Δυνατότητα οικοδόμησης 150 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα.

Παρόμοια ακίνητα

Προτεινόμενo Πωλείται
160 000 € 16 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60901
  • Εμβαδόν 10000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Προτεινόμενo Πωλείται
160 000 € 16 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60902
  • Εμβαδόν 10000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2800 m
Προτεινόμενo Πωλείται
160 000 € 16 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60903
  • Εμβαδόν 10000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1100 m
Προτεινόμενo Πωλείται
150 000 € 25 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60907
  • Εμβαδόν 5975 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1600 m
Πωλείται
95 000 € 5 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60943
  • Εμβαδόν 16726 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1800 m
Προτεινόμενo Πωλείται
270 000 € 49 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60987
  • Εμβαδόν 5500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
250 000 € 428 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60996
  • Εμβαδόν 584 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 750 m
Πωλείται
270 000 € 48 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61055
  • Εμβαδόν 5625 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Προτεινόμενo Πωλείται
350 000 € 48 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61092
  • Εμβαδόν 7216 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 580 m
Πωλείται
1 400 000 € 564 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61262
  • Εμβαδόν 2481 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 40 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο