Πωλείται - Επιχείρηση 184 μ² στη Λευκωσία

Ελλάδα Κύπρος Λευκωσία Λευκωσία - κέντρο
300 000 €
1630 €/m²
Property 59505 photo 1
Property 59505 photo 2
Property 59505 photo 3
Property 59505 photo 4
Property 59505 photo 5
Property 59505 photo 6
Property 59505 photo 7
Property 59505 photo 8
Property 59505 photo 9
Property 59505 photo 10
Property 59505 photo 11
Property 59505 photo 12
Property 59505 photo 13
Property 59505 photo 14
Property 59505 photo 15
Property 59505 photo 16
Property 59505 photo 17
Property 59505 photo 18
Property 59505 photo 19

Χαρακτηριστικά

Περιγραφή

Πωλείται επιχείρηση έκτασης 184 τ.μ στη Λευκωσία. Η επιχείρηση έχει εσωτερική διαρρύθμιση.

Τοποθεσία