1 000 000 €
193 €/m²
Property 59287 photo 1
Property 59287 photo 2
Property 59287 photo 3
Property 59287 photo 4
Property 59287 photo 5
Property 59287 photo 6
Property 59287 photo 7
Property 59287 photo 8
Property 59287 photo 9
Property 59287 photo 10

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 100 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 10 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 5157 μ² στη Σιθωνία. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 200 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα.

Πωλείται
900 000 € 72 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40796
  • Εμβαδόν 12458 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 450 m
Πωλείται
1 060 000 € 187 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42988
  • Εμβαδόν 5658 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 180 m
Πωλείται
900 000 € 64 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46557
  • Εμβαδόν 14000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 650 m
Πωλείται
1 200 000 € 324 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46560
  • Εμβαδόν 3700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5 m
Πωλείται
1 000 000 € 203 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58035
  • Εμβαδόν 4913 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10 m
Πωλείται
1 000 000 € 193 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59287
  • Εμβαδόν 5157 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Προτεινόμενo Πωλείται
1 100 000 € 1 000 000 € 55 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60473
  • Εμβαδόν 18000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 512 m
Πωλείται
1 400 000 € 564 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61262
  • Εμβαδόν 2481 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 40 m
Πωλείται
1 000 000 € 510 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61265
  • Εμβαδόν 1959 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
1 300 000 € 457 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61266
  • Εμβαδόν 2840 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 180 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο