Property 59129 photo 1
Property 59129 photo 2
Property 59129 photo 3
Property 59129 photo 4
Property 59129 photo 5
Property 59129 photo 6
Property 59129 photo 7
Property 59129 photo 8

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 6
  • Έτος κατασκευής: 2011
  • Αριθμός δωματίων: 2
  • Τυπος θέρμανσης: αέριο
  • Ενεργειακή κλάση: Α+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 800 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 14 χλμ

Υπηρεσίες

  • ανελκυστήρας
  • Αποθήκη
  • Πρόσβαση
  • Διπλά τζάμια

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 48 τ.μ στη Θεσσαλονίκη. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον πέμπτο όροφο και αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, σαλονοκουζίνα, ένα μπάνιο. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει πανοραμική θέα.Διαθέτει κλιματιστικό, τέντες, ανελκυστήρα, θέρμανση, αποθήκη.

Στην τιμή περιλαμβάνεται σοφίτα περίπου 10τμ.

Πωλείται
142 000 € 3736 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65852
  • Εμβαδόν 38 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
109 000 € 3892 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65853
  • Εμβαδόν 28 m²
  • Αριθμός δωματίων 1
Πωλείται
118 000 € 3933 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65863
  • Εμβαδόν 30 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Προτεινόμενo Πωλείται
110 000 € 3142 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65864
  • Εμβαδόν 35 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
120 000 € 3000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65866
  • Εμβαδόν 40 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
158 000 € 6076 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65924
  • Εμβαδόν 26 m²
  • Αριθμός δωματίων 1
Πωλείται
185 000 € 2642 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65935
  • Εμβαδόν 70 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
170 000 € 2833 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65936
  • Εμβαδόν 60 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
168 000 € 1846 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65967
  • Εμβαδόν 91 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
175 000 € 2916 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65986
  • Εμβαδόν 60 m²
  • Αριθμός δωματίων 2

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο