Property 65864 photo 1
Property 65864 photo 2
Property 65864 photo 3
Property 65864 photo 4
Property 65864 photo 5
Property 65864 photo 6
Property 65864 photo 7
Property 65864 photo 8
Property 65864 photo 9
Property 65864 photo 10
Property 65864 photo 11
Property 65864 photo 12
Property 65864 photo 13
Property 65864 photo 14
Property 65864 photo 15
Property 65864 photo 16
Property 65864 photo 17

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1978
  • Έτος ανακαίνισης: 2026
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Τυπος θέρμανσης: αέριο
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 8 χλμ

Υπηρεσίες

  • Αποθήκη
  • Πρόσβαση
  • Διπλά τζάμια

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 35 τ.μ στη Θεσσαλονίκη. Το διαμέρισμα βρίσκεται στο ισόγειο και αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, 2 σαλονοκουζίνες, ένα ντούζ, μία αποθήκη. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Διαθέτει έπιπλα, κλιματιστικό, θέρμανση, αποθήκη.

Πωλείται
100 000 € 1492 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64511
  • Εμβαδόν 67 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
143 000 € 4766 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64534
  • Εμβαδόν 30 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
129 000 € 3685 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64554
  • Εμβαδόν 35 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
138 000 € 3631 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64629
  • Εμβαδόν 38 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
138 000 € 3285 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64640
  • Εμβαδόν 42 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
140 000 € 3255 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64641
  • Εμβαδόν 43 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
99 000 € 3666 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64657
  • Εμβαδόν 27 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
105 000 € 3500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64658
  • Εμβαδόν 30 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Προτεινόμενo Πωλείται
130 000 € 3250 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64693
  • Εμβαδόν 40 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
117 000 € 3545 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64761
  • Εμβαδόν 33 m²
  • Αριθμός δωματίων 2

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο