Κατόπιν ζήτησης
Property 59037 photo 1
Property 59037 photo 2
Property 59037 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 4000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 60 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 742 μ² στην Πιερία. Βρίσκεται σε διαδικασία ένταξης στο σχέδιο πόλης.

Πωλείται
260 000 € 216 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49646
  • Εμβαδόν 1200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
280 000 € 215 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49647
  • Εμβαδόν 1300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
300 000 € 214 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49648
  • Εμβαδόν 1400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
10 000 € 5 500 € 0 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49867
  • Εμβαδόν 10377 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
200 000 € 231 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49970
  • Εμβαδόν 864 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m
Πωλείται
39 000 € 3 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50041
  • Εμβαδόν 9911 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
150 000 € 12 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50404
  • Εμβαδόν 11850 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
200 000 € 20 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50628
  • Εμβαδόν 10000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 650 m
Πωλείται
160 000 € 25 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50662
  • Εμβαδόν 6250 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
85 000 € 140 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50684
  • Εμβαδόν 607 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο