750 000 € 600 000 €
6000 €/m²
Property 58935 photo 1
Property 58935 photo 2
Property 58935 photo 3
Property 58935 photo 4
Property 58935 photo 5
Property 58935 photo 6
Property 58935 photo 7
Property 58935 photo 8
Property 58935 photo 9

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2007
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Τυπος θέρμανσης: ηλεκτρικό
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 900 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 19 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 100 τ.μ στην Αθήνα. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον τέταρτο όροφο και αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, 2 μπάνια. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη.Διαθέτει ηλιακό θερμοσίφωνα, τζάκι, κλιματιστικό, τέντες, ψησταριά, ανελκυστήρα, θέρμανση, συναγερμό.

Το διαμέρισμα βρίσκεται στην περιοχή Βούλα.

Πωλείται
650 000 € 4642 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56370
  • Εμβαδόν 140 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
675 000 € 3750 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56769
  • Εμβαδόν 180 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
850 000 € 6692 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58091
  • Εμβαδόν 127 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
850 000 € 6296 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58341
  • Εμβαδόν 135 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
940 000 € 8173 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58413
  • Εμβαδόν 115 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
765 000 € 8315 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58415
  • Εμβαδόν 92 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
1 080 000 € 11739 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58417
  • Εμβαδόν 92 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
750 000 € 600 000 € 6000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58935
  • Εμβαδόν 100 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
740 000 € 710 000 € 5680 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58938
  • Εμβαδόν 125 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
630 000 € 3264 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60597
  • Εμβαδόν 193 m²
  • Αριθμός δωματίων 6

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο