850 000 €
6693 €/m²
Property 58091 photo 1
Property 58091 photo 2
Property 58091 photo 3
Property 58091 photo 4
Property 58091 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2014
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Τυπος θέρμανσης: αέριο
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Απόσταση από θάλασσα: 1200 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 26 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 127 τ.μ στην Αθήνα. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον πρώτο όροφο και αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, 2 μπάνια με ντούζ, ένα WC, μία αποθήκη. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Διαθέτει τζάκι, κλιματιστικό, τέντες, ανελκυστήρα, γκαράζ, θέρμανση, αποθήκη.

Το διαμέρισμα βρίσκεται στην περιοχή Γλυφάδα.

Τοποθεσία