Πωλείται - Γη 38129 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός Λεμεσός
195 000 €
5 €/m²
Property 58733 photo 1
Property 58733 photo 2
Property 58733 photo 3

Χαρακτηριστικά

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 38129 μ² στη Λεμεσό.

Πωλείται
250 000 € 420 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39908
  • Εμβαδόν 595 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
220 000 € 180 000 € 139 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40527
  • Εμβαδόν 1293 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
260 000 € 14 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42081
  • Εμβαδόν 18000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15000 m
Πωλείται
200 000 € 365 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42291
  • Εμβαδόν 547 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
200 000 € 362 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42292
  • Εμβαδόν 551 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
200 000 € 336 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42293
  • Εμβαδόν 594 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Προτεινόμενo Πωλείται
280 000 € 119 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47703
  • Εμβαδόν 2342 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
205 000 € 12 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52706
  • Εμβαδόν 16545 m²
Πωλείται
210 000 € 704 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 53062
  • Εμβαδόν 298 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1400 m
Πωλείται
195 000 € 5 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58733
  • Εμβαδόν 38129 m²

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο