Πωλείται - Ξενοδοχείο 5350 μ² στην κεντρική Ελλάδα

Ελλάδα Μακεδονία Ημαθία Βέροια
Κατόπιν ζήτησης
Property 5827 photo 1
Property 5827 photo 2
Property 5827 photo 3
Property 5827 photo 4
Property 5827 photo 5
Property 5827 photo 6
Property 5827 photo 7
Property 5827 photo 8
Property 5827 photo 9
Property 5827 photo 10
Property 5827 photo 11
Property 5827 photo 12
Property 5827 photo 13
Property 5827 photo 14
Property 5827 photo 15
  • κωδικος αντικειμενου 5827
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Ξενοδοχείο
  • Εμβαδόν 5350 m²
  • Έκταση οικοπέδου 15786 m²
  • Περιοχή Κεντρική Ελλάδα
  • Τοποθεσία Μακεδονία (Ελλάδα) | Βέροια (Ημαθία)

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 64000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 43 χλμ

Πωλείται
1 500 000 € 2500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 10930
  • Εμβαδόν 600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 40000 m
Πωλείται
1 600 000 € 1 300 000 € 1566 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11298
  • Εμβαδόν 830 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 11 m
Πωλείται
700 000 € 785 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 12570
  • Εμβαδόν 891 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13000 m
Πωλείται
13 000 000 € 6 500 000 € 812 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 13437
  • Εμβαδόν 8000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5 m
Πωλείται
1 850 000 € 2466 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 13929
  • Εμβαδόν 750 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5 m
Πωλείται
2 000 000 €
  • κωδικος αντικειμενου 18092
  • Εμβαδόν 0 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
1 600 000 € 1269 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32652
  • Εμβαδόν 1260 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 17000 m
Πωλείται
1 900 000 € 475 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33440
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 84000 m
Πωλείται
1 800 000 € 1125 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38920
  • Εμβαδόν 1600 m²
  • Αριθμός δωματίων 24
Πωλείται
870 000 € 1705 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39904
  • Εμβαδόν 510 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 36 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο