985 000 €
1970 €/m²
Property 58168 photo 1
Property 58168 photo 2
Property 58168 photo 3
Property 58168 photo 4
Property 58168 photo 5
Property 58168 photo 6
Property 58168 photo 7
Property 58168 photo 8
Property 58168 photo 9

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1970
  • Αριθμός δωματίων: 10
  • Τυπος θέρμανσης: πετρέλαιο
  • Επίπεδα: 4
  • Bathrooms: 7
  • Bedrooms: 10
  • WCs: 7
  • Απόσταση από θάλασσα: 4700 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 32 χλμ

Υπηρεσίες

  • Αποθήκη
  • Χρήζει ανακαίνισης

Περιγραφή

Πωλείται κτίριο έκτασης 500 τ.μ στην Αθήνα. Το κτίριο αποτελείται από 4 επίπεδα. Ο 1ος όροφος αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, 2 μπάνια. Ο 2ος όροφος αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, 2 μπάνια. Ο 3ος όροφος αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, 2 μπάνια. Ο 4ος όροφος αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, ένα μπάνιο. Το κτίριο έχει διάταξη γωνίας. Διαθέτει θέρμανση, αποθήκη.

Το κτιριο βρισκεται στη περιοχη Νεος Κοσμος

Ισογειο αποτελειται απο 2 καταστηματα 110τ.μ
1ος  2 διαμερισματα 50τ.μ + 60τ.μ
2ος  2 διαμερισματα 50τ.μ + 60τ.μ
3ος  διαμερισμα 110τ.μ
4ος  διαμερισμα 40τ.μ
αποθηκες 20τ.μ

Τοποθεσία