Πωλείται - Διαμέρισμα 405 μ² στην Αθήνα

Ελλάδα Αττική Κέντρο Αθήνας
800 000 €
1975 €/m²
Property 52316 photo 1
Property 52316 photo 2
  • κωδικος αντικειμενου 52316
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 405 m²
  • Έκταση οικοπέδου 150 m²
  • Περιοχή Αθήνα
  • Τοποθεσία Κέντρο Αθήνας (Αττική)

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1980
  • Απόσταση από θάλασσα: 7000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 35 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ