Πωλείται - Επιχείρηση 263 μ² στη Λευκωσία

Ελλάδα Κύπρος Λευκωσία Λευκωσία - κέντρο
595 000 €
2262 €/m²
Property 57618 photo 1
Property 57618 photo 2
Property 57618 photo 3
Property 57618 photo 4

Χαρακτηριστικά

Περιγραφή

Πωλείται επιχείρηση έκτασης 263 τ.μ στη Λευκωσία. Η επιχείρηση έχει εσωτερική διαρρύθμιση.

Τοποθεσία