επωληθη

Πωλείται - Επιχείρηση 400 μ² στην Αθήνα

Ελλάδα Αττική Κέντρο Αθήνας
Κατόπιν ζήτησης
Property 574 photo 1
Property 574 photo 2
Property 574 photo 3
Property 574 photo 4
  • κωδικος αντικειμενου 574
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Επιχείρηση
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Περιοχή Αθήνα
  • Τοποθεσία Κέντρο Αθήνας (Αττική)

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 3
  • Απόσταση από θάλασσα: 2000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 25 χλμ

Παρόμοια ακίνητα

Ενοίκιαση
από 1 600 € 18 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44497
  • Εμβαδόν 85 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8500 m
Ενοίκιαση
από 500 € 4 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44746
  • Εμβαδόν 105 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3500 m
Επένδυση Πωλείται
75 000 € 1704 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45756
  • Εμβαδόν 44 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9500 m
Πωλείται
285 000 € 1748 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45891
  • Εμβαδόν 163 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
1 330 000 € 2955 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46935
  • Εμβαδόν 450 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2500 m
Ενοίκιαση
από 2 700 € /ανα μήνα 22 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47198
  • Εμβαδόν 120 m²
Πωλείται
650 000 € 1846 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48583
  • Εμβαδόν 352 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
80 000 € 1333 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48586
  • Εμβαδόν 60 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
70 000 € 1093 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49317
  • Εμβαδόν 64 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
220 000 € 745 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50568
  • Εμβαδόν 295 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο