επωληθη
Property 57148 photo 1
Property 57148 photo 2
Property 57148 photo 3
Property 57148 photo 4
Property 57148 photo 5
Property 57148 photo 6
Property 57148 photo 7
Property 57148 photo 8
Property 57148 photo 9
Property 57148 photo 10
Property 57148 photo 11

Χαρακτηριστικά

  • Όροφος: 3 ος ορ.
  • Έτος κατασκευής: 1993
  • Χρονια κατασκευης : 2022
  • Αριθμός δωματίων: 2
  • Τυπος θέρμανσης: ηλεκτρικό
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 150 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 34 χλμ

Υπηρεσίες

  • ανελκυστήρας
  • Διπλά τζάμια

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 99 τ.μ στην Αθήνα. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον τέταρτο όροφο και αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ, ένα WC. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει πανοραμική θέα.Διαθέτει ηλιακό θερμοσίφωνα, κλιματιστικό, ανελκυστήρα, θέρμανση.

Το διαμερισμα βρισκεται στη περιοχη Παλαιο Φαληρο
Δυνατοτητα 2ου δωματιου

Πωλείται
360 000 € 4800 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54558
  • Εμβαδόν 75 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
350 000 € 3398 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 55904
  • Εμβαδόν 103 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
345 000 € 3382 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 55905
  • Εμβαδόν 102 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
340 000 € 3505 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 55906
  • Εμβαδόν 97 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
395 000 € 3726 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 55908
  • Εμβαδόν 106 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
380 000 € 3725 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 55909
  • Εμβαδόν 102 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
342 000 € 4120 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56252
  • Εμβαδόν 83 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
347 000 € 4180 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56253
  • Εμβαδόν 83 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
351 000 € 4443 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56254
  • Εμβαδόν 79 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
368 000 € 4842 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56586
  • Εμβαδόν 76 m²
  • Αριθμός δωματίων 3

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο