Πωλείται - Κτίριο 382 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός Λεμεσός
1 328 000 €
3476 €/m²
Property 56938 photo 1
Property 56938 photo 2
Property 56938 photo 3
Property 56938 photo 4
Property 56938 photo 5
Property 56938 photo 6
Property 56938 photo 7
Property 56938 photo 8

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 3
  • Κατασκευή: Υπό κατασκευή
  • Επίπεδα: 3
  • Απόσταση από θάλασσα: 500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 65 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • ανελκυστήρας
  • Διπλά τζάμια

Περιγραφή

Πωλείται κτίριο έκτασης 382 τ.μ στη Λεμεσό. Το κτίριο αποτελείται από 3 επίπεδα. Το ισόγειο αποτελείται από Ο 1ος όροφος αποτελείται από Ο 2ος όροφος αποτελείται από Το κτίριο έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Προσφέρει θέα στην πόλη.Διαθέτει θέση στάθμευσης, ανελκυστήρα. Το ακίνητο διαθέτει roof garden. Το ακίνητο υπόκειται σε ΦΠΑ.

Τοποθεσία