Πωλείται - Μονοκατοικία 262 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Ηρακλείου Χερσόνησος Χατζανά
650 000 €
2481 €/m²
Property 65099 photo 1
Property 65099 photo 2
Property 65099 photo 3
Property 65099 photo 4
Property 65099 photo 5
Property 65099 photo 6
Property 65099 photo 7
Property 65099 photo 8
Property 65099 photo 9
Property 65099 photo 10
Property 65099 photo 11
Property 65099 photo 12
Property 65099 photo 13
Property 65099 photo 14
Property 65099 photo 15
Property 65099 photo 16
Property 65099 photo 17

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 2
  • Έτος κατασκευής: 2009
  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Τυπος θέρμανσης: άλλο
  • Επίπεδα: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Απόσταση από θάλασσα: 2500 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 20 χλμ

Πωλείται
540 000 € 1350 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26503
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
700 000 € 2333 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30258
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
540 000 € 3354 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32561
  • Εμβαδόν 161 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
900 000 € 750 000 € 2500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34895
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
540 000 € 450 000 € 2812 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36690
  • Εμβαδόν 160 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
700 000 € 1400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37510
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
600 000 € 495 000 € 2250 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39675
  • Εμβαδόν 220 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
650 000 € 1547 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40395
  • Εμβαδόν 420 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Πωλείται
680 000 € 3695 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42028
  • Εμβαδόν 184 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
950 000 € 3392 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45643
  • Εμβαδόν 280 m²
  • Αριθμός δωματίων 7

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο