επωληθη

Πωλείται - Βίλα 1100 μ² στην Αθήνα

Ελλάδα Αττική Κέντρο Αθήνας
Κατόπιν ζήτησης
Property 564 photo 1
Property 564 photo 2
Property 564 photo 3
Property 564 photo 4
Property 564 photo 5
Property 564 photo 6
Property 564 photo 7
Property 564 photo 8
Property 564 photo 9
Property 564 photo 10
Property 564 photo 11
  • κωδικος αντικειμενου 564
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Βίλα
  • Εμβαδόν 1100 m²
  • Έκταση οικοπέδου 1170 m²
  • Περιοχή Αθήνα
  • Τοποθεσία Κέντρο Αθήνας (Αττική)

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 4
  • Απόσταση από θάλασσα: 1500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 22 χλμ

Πωλείται
2 000 000 € 5555 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 8364
  • Εμβαδόν 360 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Πωλείται
2 200 000 € 3098 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 8681
  • Εμβαδόν 710 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Πωλείται
15 500 000 € 11223 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 13080
  • Εμβαδόν 1381 m²
  • Αριθμός δωματίων 12
Πωλείται
12 500 000 € 33783 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 13088
  • Εμβαδόν 370 m²
  • Αριθμός δωματίων 11
Πωλείται
8 600 000 € 6 500 000 € 5416 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 13284
  • Εμβαδόν 1200 m²
  • Αριθμός δωματίων 11
Πωλείται
1 100 000 € 900 000 € 2142 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 13670
  • Εμβαδόν 420 m²
  • Αριθμός δωματίων 8
Πωλείται
1 350 000 € 2934 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 14427
  • Εμβαδόν 460 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
3 200 000 € 2285 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 14568
  • Εμβαδόν 1400 m²
  • Αριθμός δωματίων 14
Πωλείται
7 000 000 € 3684 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 18396
  • Εμβαδόν 1900 m²
  • Αριθμός δωματίων 10
Πωλείται
1 250 000 € 2551 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 21724
  • Εμβαδόν 490 m²
  • Αριθμός δωματίων 7

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο